wtorek, 2 maja 2017

#28 Gruzja - Dobre wieści - Rowerem do Mongolii

Hej. Dziś mamy dobre wieści! Zadzwoniliśmy do konsulatu Iranu w Batumii i mamy do odbioru wizy. Bardzo się z tego powodu ucieszyliśmy. Jutro rano ruszamy stopem do Batumii. Do przejechania jakieś 500 km bo z Kacheti musimy dostać się nad morze czarne.
Co poza tym: dziś do popołudnia zajmowaliśmy się logistyką dalszej podróży. Jak i gdzie załatwić dalsze wizy. Chyba wszystko mamy rozpracowane.
Przed wieczorem jeszcze pojechaliśmy do Gremi zwiedzać starą cerkiew i zamek. Było bardzo fajnie. A następnie do Kwarki na kolację. Wszystko to dzięki Kathie, która zorganizowała wycieczkę. Nawet nie wiecie jak dobrze mieć przyjaciół po drodze. Mieszkamy już tu u niej w domu 3 dni i naprawdę super się czujemy i odpoczywamy. Prawdziwa przerwa od podróży choć podczas podróży. Ja się czuję jak bym był w u siebie w domu. Dzięki wielkie.
Jutro czeka nas trochę drogi, ale powinno się udać.
Pozdrawiam wszystkim i życzę byście spotykali na swej drodze takich ludzi jak my.


1 komentarz:

  1. Świetnie!! Życzę wam, żebyście nadal spotykali tak przyjaznych ludzi. Jak widać na waszym przykładzie, ludzie sami z siebie nie są źli.. Nie rozwijam tematu, bo trąci o politykę. Piękne zdjęcia. Serdeczności. Marysia Cicha

    OdpowiedzUsuń